20 Lutego „Marsz Zwycięstwa”!

     20 lutego (niedziela) br. odbędzie się zorganizowany przez kibiców Lecha Poznań „Marsz Zwycięstwa”. Wszystkich czujących dumę ze swojego pochodzenia Polaków warto zachęcić do wzięcia w nim udziału.
     To właśnie w lutym, a dokładnie 16 lutego 1919 r., został podpisany rozejm w Trewirze, co w praktyce oznaczało powodzenie Powstania Wielkopolskiego.
     27 grudnia kibice Lecha zapalają znicze na grobach powstańców. Natomiast całkiem niedawno zainicjowali „Kibolski Klub Dyskusyjny”, gdzie będą poruszane istotne dla naszej świadomości i tożsamości kwestie, m.in. Powstania Wielkopolskiego.
     „Marsz Zwycięstwa” jest kolejną inicjatywą, która ma przywrócić należyty blask temu szczególnemu, bo zwieńczonemu sukcesem, zrywowi Wielkopolan. Początek przemarszu o godzinie 13 na Starym Rynku, następnie będzie miał miejsce przemarsz ulicami Poznania, z kolei finał odbędzie się przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich.
     Kibice apelują, aby Wielkopolanie stawili się w jak największej liczbie, a także namawiali rodzinę i znajomych do uczestniczenia 20 lutego w MARSZU ZWYCIĘSTWA.
     Więcej informacji na forum.wiaralecha.pl

Reklamy