Inwazja Imigrantów Z Trzeciego Świata A Kryzys Mieszkaniowy W Zjednoczonym Królestwie

     Z oficjalnych danych wynika, że w ciągu nadchodzących 25 lat trzeba będzie zbudować ponad dwa miliony nowych domów, aby poradzić sobie z imigracją. Okazało się, że trzeba będzie znaleźć miejsce na domy dla 83 000 rodzin przesiedleńców rocznie, jeśli ich napływ utrzyma się na obecnym poziomie.
     Według analizy ponad jedna trzecia wszystkich nowych domów i mieszkań udostępnionych od teraz do połowy lat 2030-tych będzie potrzebna osobom i rodzinom przyjeżdżającym spoza Wielkiej Brytanii. Co najmniej 600 000 z nich będzie musiała się znaleźć w najbardziej zatłoczonych częściach kraju – Londynie i na południowym wschodzie.
     Wydział ds. Społecznych stwierdził, że popyt na domy dla przesiedleńców jest głównym powodem konieczności budowania. „Wzrost populacji jest głównym czynnikiem napędzającym rozwój gospodarstw domowych i odpowiada za blisko trzy czwarte wzrostu liczby gospodarstw domowych między 2008 a 2033 r.” – powiedział rzecznik.
     Około dwie trzecie wzrostu populacji jest bezpośrednio spowodowane imigracją. Imigracyjne grupy nacisku oskarżyły urzędników o próbę zbagatelizowania wpływu przybywania nowych osób do kraju na powstawanie nowych domów.

Źródło

Reklamy