Zobaczyli Diabła?

     Do kuriozalnej tragedii doszło w niewielkim miasteczku La Verriere pod Paryżem we Francji. Po tym, jak mieszkańcy jednego z domów wzięli nagiego, czarnoskórego mężczyznę za diabła, cała rodzina wyskoczyła przez okno. Zginęło małe dziecko, a kilka osób trafiło do szpitala.
     Wieczorem grupa 13 osób w mieszkaniu socjalnym w miejscowości La Verriere oglądała telewizję w pokoju, kiedy jeden z mężczyzn usłyszał płacz dziecka. Mężczyzna był czarnoskóry i nagi. Chciał uspokoić dziecko. Kiedy zaczął przygotowywać dla niego butelkę jego żona zaczęła krzyczeć: „To diabeł. To diabeł!”.
     W pokoju powstało zamieszanie. Bratowa zraniła nagiego domownika nożem i wypchnęła go za drzwi. Kiedy próbował wrócić do pokoju wybuchła panika. Przerażeni domownicy wzięli go za diabła i zaczęli wyskakiwać z trzeciego piętra przez okno. Jak podaje policja, jeden z mężczyzn wyskoczył trzymając w ramionach 2-letnie dziecko. W sumie wyskoczyło 11 osób.
     Początkowo informowano, że nikt nie zginął, lecz później media podały, że śmierć poniosło 2-letnie dziecko, a kilka osób odniosło poważne rany i trafiło do szpitala. Na wszelki wypadek umieszczono ich w salach na parterze – czytamy w serwisie kp.ru.
     Podano również, że do incydentu doszło w czasie seansu spirytystycznego, lecz ostatecznie śledczy nie znaleźli dowodów na to, że miał on miejsce. Policja wciąż ustala okoliczności tego dziwnego zdarzenia.

Źródło

Reklamy