Stop Meczetowi Radykałów W Warszawie – Petycja

Na stronie www.petycje.pl/petycja/5088/stop_meczetowi_radykalow_w_warszawi znajduje się petycja przeciwko budowie meczetu na warszawskiej Ochocie. Prawdopodobnie w tym meczecie na początek będzie się modlić mała grupka wyznawców islamu, ale w końcu nie po to on powstał, powstał on po to by pokazać, że oto islam dostaje zielone światło w kolejnym kraju. Jest to przykład wojny psychologicznej, która ma pokazać, że islam idzie coraz dalej z zachodu Europy na wschód, idzie niczym fala i nic go absolutnie nie zatrzymuje.
Podczas gdy w krajach muzułmańskich istnieją poważne utrudnienia w powstawaniu kościołów, za samo posiadanie Biblii grozi kara śmierci, a muezini w meczetach nawołują do mordowania niewiernych, Europa nie ma odwagi nawet zaprotestować przeciw budowie jednego meczetu, bo jeszcze jakiś kraj muzułmański się obrazi. Takich obaw nie mają kraje muzułmańskie. Gdy w listopadzie zeszłego roku Szwajcarzy w referendum opowiedzieli się przeciwko budowie minaretów, libijski dyktator Kaddafi wezwał wyznawców islamu do świętej wojny wobec Szwajcarii, a zakaz budowy minaretów uznał za … rasistowski. Ten sam dyktator nie widział jednak nic nieodpowiedniego i rasistowskiego w niszczeniu kościołów w Libii.
Politycy ciągle mówią o dialogu z islamem, ale ten dialog polega tylko na ustępstwach i przeprosinach w stronę islamu. Kiedy duchowni islamscy nawołują do zabijania niewiernych, papież przeprasza muzułmanów za to, że jego słowa mogły zabrzmieć tak jakby uważał, że… muzułmanie nawołują do zabijania niewiernych.
Niektórzy mogą pomyśleć, że muzułmanów jest jeszcze mało, że przecież w Polsce nie było żadnych zamachów i nie stanowią dla nas zagrożenia. Ale w Anglii czy Szwajcarii też ich przecież było mało, też była grupa ludzi, którzy potrafią wyciągać wnioski z przeszłości i patrzeć w przyszłość i ostrzegała ona żeby nie wpuszczać islamistów, bo to w przyszłości będzie problem, i tak samo ci ludzie byli atakowani przez krótkowzrocznych marzycieli, którzy twierdzili, że przesadzają, że nie ma i nie będzie żadnego zagrożenia. Spójrzmy na te kraje dzisiaj. Polacy, nauczmy się wyciągać wnioski, bo historia lubi się powtarzać.  

Czytaj również:
 
Reklamy